Сонячна панель EcoFlow 110W Solar Panel — потужна, портативна та легка.
Сонячна панель має найкращий коефіцієнт конверсії — 23%. Також вона набагато легша і приблизно на 10% менша за аналогічні портативні сонячні панелі на ринку. Це означає, що ви завжди можете взяти панель з собою та забезпечити швидшу зарядку станції чи інших накопичувачів енергії, де б ви не перебували.
Самі обирайте найкращий кутСонячна панель ідеальна для кемпінгу та подорожей. Також можна встановити її на задньому подвір'ї, скориставшись чохлом, який служить як підставка. Таким чином облаштовуйте панель під потрібним кутом, як забажаєте, щоб забезпечити максимальне сонячне покриття.
Водонепроникна та довговічна
Сонячна панель 110 В має сертифікат IP68. Це означає, що під час тестувань сонячну панель занурювали під воду на 72 години в лабораторних умовах. І жодних збоїв, адже панель виготовлена з високоміцного композиту, який може витримати навіть удари. Панель розрахована для використання в будь-яких погодних умовах.
Зручний чохол із ручками
Узяти панель у дорогу навіть якщо ви їдете своїм ходом — відтепер не проблема. Все тому, що EcoFlow 110 Вт має стильний чохол із міцними ручками. До того ж вага панелі становить лише 4 кілограми, тому відправитися навіть у нетривалий похід із нею — реально
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | EcoFlow |
| Вес | В упаковці: 6 кг. Сонячна панель: 4 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ефективність сонячної батареї | 21 %-22 % |
| Напряжение холостого хода | 21.7 В (Vmp18.5 В) |
| Номинальная мощность | 110 Вт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +80 °C |
| Розміри | 514 / 158 / 240 мм |
| Розміри, мм | 514 / 158 / 240 |
| Ток короткого замыкания | 6.3 A (Imp 6.0 A) |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
- Цена: 13 999 ₴





