Неймовірний об’єм енергії
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA mini відкриває лінійку професійних зарядних пристроїв. Незважаючи на вказану в назві приставку mini, цей зарядний пристрій має широкі можливості. Його потужність — 882 Вт·год, і цього достатньо, щоб забезпечити живленням усі ваші пристрої вдома чи на виїзді. При максимальній віддачі у 2100 Вт ви можете без проблем підключати потужні пристрої: холодильник, фен, електроплитку, вентилятор чи обігрівач.
Не обирай, що заряджати — заряджай все разом
EcoFlow DELTA mini може заряджати одночасно до дев’яти приладів.
Використовуй будь - де і якомога довше
EcoFlow DELTA mini має літій - іонний акумулятор, навіть після 800 зарядок він триматиме до 80% потужності. Зарядний пристрій досить портативний — його вага складає 11 кг.
Світовий лідер зі швидкісної зарядки — від 0 до 80% всього за годину
Заряджати DELTA mini можна не лише від розетки, хоча це найшвидший варіант — 1.6 години. Від автомобільної зарядки його можна повністю зарядити за 9.5 години, а від сонячної панелі Ecoflow Solar Panel 400 Вт — за 3 - 6 годин в залежності від погодних умов.
Заряджайся без обмежень
Завдяки мобільному додатку ви завжди можете керувати зарядною станцією на відстані та бачити, скільки залишилось заряду чи скільки споживається у цей момент. Купуючи EcoFlow DELTA mini, ви завжди будете впевнені, що не залишитесь без електроенергії в необхідний момент.
Чому портативна зарядна станція не заряджається до 100% і розряджається тільки до 20%?
- Станція налаштована за замовчуванням. Змініть налаштування граничних показників заряду та розряду своєї зарядної станції через мобільний додаток.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 882 Втг |
| Бренд | EcoFlow |
| Вес | 10.7 кг |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А, 12 Вт |
| Вихід USB-C | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 В 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12.6 В, 10 А, 126 Вт |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 12.6 В/10 А, 126 Вт макс |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вхід для сонячної панелі | 300 Вт, 11 - 75 В DC, 10 А макс. |
| Гарантія | 24 міс. |
| Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost | 2200 Вт |
| Номинальная мощность | 1400 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 378 / 184 / 240 мм |
| Розміри, мм | 378 / 184 / 240 |
| Тип аккумулятора | Li-NMC |
| Тип устройства | Зарядна станція |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
- Цена: 45 999 ₴







