Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 4 А·год; напруга 6 В; максимальний струм заряду 1.2 А; клеми F1/F2; розміри 70 / 47 / 101 мм; вага 0.76 кг
Акумуляторна батарея 4 А·год 6B WBR свинцево-кислотна (AGM), ємність 4 А·год, напруга 6 В, максимальний струм заряду 1.2 А, клеми F1/F2.
Застосування акумуляторних батарей напругою 6 В
Свинцево-кислотні акумуляторні батареї 6 В застосовуються як резервні джерела живлення в системах аварійного освітлення, пожежогасіння і сигналізації, а також у таких пристроях:
- мотоциклетна техніка;
- дитячі електромобілі;
- складська техніка;
- автомобілі (як додатковий акумулятор);
- човнові електромотори;
- інвалідні коляски;
- джерела безперебійного живлення.
Ключові властивості
- Герметична та не потребує технічного обслуговування.
- Безпечний та ефективний вибухозахищений і вентиляційний дизайн.
- Можливе бічне, вертикальне або горизонтальне встановлення.
- Підходить для систем резервного живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WBR Battery |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Ah |
| Бренд | WBR |
| Вес | 0.76 кг |
| Выходное напряжение | 6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 1.2 А |
| Максимальний струм розряду | 60 А (5 сек) |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Розміри | 70 / 47 / 101 мм |
| Розміри, мм | 70 / 47 / 101 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 305 ₴




