Сенсорна OLED-клавіатура з вбудованим зчитувачем NFC/Mifare для керування охоронною системою на базі Orion NOVA; 2 власних зони сигналізації; можливість підключення двох дротових датчиків та виносного світлодіоду; персональні коди доступу; захист від підбору коду доступу; підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м; живлення 12 В; споживання 120 мА; робоча температура від -10°C до +40°C; 88 / 160 / 19 мм; 150 г. Спеціальна версія – PUNISHER EDITION – всі отримані кошти йдуть на розвиток проєкту ударних дронів Punisher від українського виробника
Сенсорна клавіатура K-PAD OLED+ (PE) з контрастним OLED-дисплеєм та вбудованим зчитувачем NFC/Mifare, з 2 власними зонами сигналізації і можливістю підключення двох дротових датчиків та світлодіоду.
Купуючи клавіатуру K-PAD OLED+ (PUNISHER EDITION), ви підтримуєте інновації українського ВПК та наближаєте нашу спільну перемогу, адже 100% отриманих грошей йдуть на розвиток проєкту Punisher – ударні дрони від українського виробника.
Застосування
Клавіатура призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості та можливості
- Сумісність: централі Orion NOVA XS/XS(i), Orion NOVA S/S(i), Orion NOVA M/M(i), Orion NOVA L/L(i).
- Контрастний OLED дисплей.
- Сенсорне клавішне поле.
- Зчитувач NFC/Mifare.
- 2 власних зони сигналізації.
- До K-PAD OLED+ можливо підключити два дротових датчика та світлодіод підтвердження.
- Персональні коди доступу.
- Захист від підбору коду доступу.
- Підключення за допомогою системної шини RS-485 з довжиною лінії до 1000 м, кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | OLED |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare, NFC |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 88 / 160 / 19 мм |
| Розміри, мм | 88 / 160 / 19 |
| Ток потребления | 120 мА |
| Тип устройства | Клавіатура |
Информация для заказа
- Цена: 4 104 ₴





