
Відеореєстратор DHI-NVR2116-I2 Dahua (99-00010279)
7 245 ₴
- В наличии
- Код: 99-00010279
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий 16-канальний відеореєстратор зі штучним інтелектом з підтримкою роздільної здатності до 12 Мп, 1 SATA до 10 Тб. Розпізнавання обличчя призначене для виявлення будь-якого людського обличчя на відео. З технологією Dahua Smart Motion Detection реєстратор може класифікувати цілі, які запускають виявлення руху, і фільтрувати сигнали виявлення руху, що викликані неактуальними цілями. Цей мережевий відеореєстратор зі штучним інтелектом є високорентабельним продуктом, надаючи такі функції, як локальний перегляд у реальному часі, багатоекранний дисплей, зберігання в режимі реального часу на локальному жорсткому диску, швидке керування мишею та дистанційне керування. Розпізнавання обличчя призначене для виявлення будь-якого людського обличчя на відео. Автоматична фільтрація помилкових тривог, викликаних тваринами, шелестом листя, яскравим світло тощо. З інтелектуальним алгоритмом, технологією Dahua Smart Motion Detection реєстратор може класифікувати цілі, які запускають виявлення руху, і фільтрувати сигнали виявлення руху, що викликані неактуальними цілями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 16 |
| USB-вихід | 2х USB 2.0 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 450 г |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 72 - 144 Мбіт/с |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розпізнавання облич, Dahua Smart Motion Detection, автоматична фільтрація помилкових тривог, локальний перегляд у реальному часі, багатоекранний дисплей, швидке керування мишею, дистанційне керування |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 16 |
| Керування | Миша, Віддалений доступ |
| Цвет | Белый |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Сетевые интерфейсы | 1 × RJ-45, 10/100/1,000 Мбіт/с |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, USB |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Підтримуваний HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Робоча напруга | 12 В DC, 1.5 A |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение видео | 1280х720, D1 704x576 |
| Розміри | 205 х 207 х 48 мм |
| Розміри, мм | 205× 207 × 48 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (5 з камерою) |
| Розпізнавання облич (пошук) | До 10 баз даних облич із 5000 зображеннями |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 720p, D1, 1080p |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 12 Мп , 1 канал 8 Мп, 3 канала 4 Мп, 6 каналов 1080р 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 7 245 ₴


