4 Мп Wi-Fi Bullet; 1 / 2.7 "CMOS; H.265 / H.264; 2560 x 1440 25 к / с; 2.8 мм (кут огляду 106 °); підсвітка 30м; 16х цифровий зум; вбудований мікрофон; 1 x 100 Мбіт / с Ethernet, Wi -Fi: IEEE802.11b / g / n; Micro SD до 256 Гб; IP67, -30 ° C ~ + 60 ° C; DC 12В / 0.5A, 3.5Вт, 148x74x74 мм, 240 г 4 Мп Wi-Fi Bullet; 1 / 2.7 "CMOS; H.265 / H.264; 2560 x 1440 25 к / с; 2.8 мм (кут огляду 106 °); підсвітка 30м; 16х цифровий зум; вбудований мікрофон; 1 x 100 Мбіт / с Ethernet, Wi -Fi: IEEE802.11b / g / n; Micro SD до 256 Гб; IP67, -30 ° C ~ + 60 ° C; DC 12В / 0.5A, 3.5Вт, 148x74x74 мм, 240 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вес | 240 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В 0.5A |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.111b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Рабочая температура | -30°C~+55° |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 148 × 74 × 74 мм |
| Розміри, мм | 148 × 74 × 74 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
Информация для заказа
- Цена: 2 925 ₴


