Адаптер для монтажу PTZ-відеокамер Dahua. Сумісний з серіями камер: SD65F, SD6AE, SD6AL, SD60. Максимальне навантаження 7 кг. Матеріал: алюміній, розміри Φ60x49мм, вага 250 г Адаптер для монтажу PTZ-відеокамер Dahua. Сумісний з серіями камер: SD65F, SD6AE, SD6AL, SD60. Максимальне навантаження 7 кг. Матеріал: алюміній, розміри Φ60x49мм, вага 250 г.
DH-PFA111 – це фірмовий адаптер, призначений для монтажу PTZ-відеокамер Dahua. Поворотні камери досить важкі, а їх конструкція відрізняється від класичних моделей, тому надійне кріплення відіграє важливу роль. За допомогою алюмінієвого аксесуара можна закріпити пристрій на кронштейні. З одного боку DH-PFA111 має різьблення G1, а з іншого – міцні металеві фіксатори. Основна частина корпусу виконана в білому кольорі, що повторює забарвлення сумісного обладнання. 250-грамовий перехідник розрахований на 7-кілограмове навантаження. Він лише утримає фіксовану систему спостереження, а й розрахований її активну роботу з поворотами. Можлива експлуатація в спеку та морози. Матеріал не видозмінюється і не втрачає якостей навіть за сильного атмосферного впливу або потрапляння опадів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Кріплення G1 1/2'', Навантаження 7 кг, Гарантія 12 міс., Країна виробник Китай, Матеріал Алюміній, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість <90% |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G1 1/2'' |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 7 кг |
| Особенности | Алюміній, морозостійкий |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Φ60ммx49мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 60 х 60 х 49 мм |
| Розміри, мм | Φ60x49 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Адаптер монтажний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 315 ₴


