
Комутаційний бокс DH-PFA120 Dahua (99-00001461)
630 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001461
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: IPC-PDBW5831/82041-B360, SD8A845QA-HNF/SD8A440-HNF-PA/SD8A840XA-HNP-WP, SD60430U-HNI, SD60230U-HNI, SD60225U-HNI, SD6AE433XA-HNR, серія SD6AL2, серії SD5043/SD5023, SD50225U-HNI, SD40212T-HN-S2, серії SD6CE/SD5A/SD49, SDT7C424-4F-ZBZJ-APV-0400, SD1A203T-GN, SD1A404XB-GNR, SD1A404XB-GNRTPC-SD2221, серія SD6C34, серії TPC-SD5641/TPC-SD5441. Максимальне навантаження 7 кг. Матеріал: алюміній, розміри 115 x 60 x 38.8 мм, вага 530 г Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: IPC-PDBW5831/82041-B360, SD8A845QA-HNF/SD8A440-HNF-PA/SD8A840XA-HNP-WP, SD60430U-HNI, SD60230U-HNI, SD60225U-HNI, SD6AE433XA-HNR, серія SD6AL2, серії SD5043/SD5023, SD50225U-HNI, SD40212T-HN-S2, серії SD6CE/SD5A/SD49, SDT7C424-4F-ZBZJ-APV-0400, SD1A203T-GN, SD1A404XB-GNR, SD1A404XB-GNRTPC-SD2221, серія SD6C34, серії TPC-SD5641/TPC-SD5441. Максимальне навантаження 7 кг. Матеріал: алюміній, розміри 115 x 60 x 38.8 мм, вага 530 г.
DH-PFA120 – алюмінієва розподільна коробка, призначена для герметичного монтажу деяких відеокамер та кронштейнів Dahua. Здебільшого передбачає настінне розміщення. Прикріплюється до поверхні, з можливістю виведення дротів через тильний отвір. Частину кабелю та додаткові аксесуари можна розмістити безпосередньо у корпусі. Відповідні кріплення встановлюються поверх комутаційного боксу і прикручуються шурупами. На з'єднанні є герметик гумовий, який забезпечує водостійкість. Правильно зібрана конструкція повністю водонепроникна і має вигляд цілісної системи. Зокрема це може бути камера на перехіднику. DH-PFA120 вільно вправляється із навантаженням у 7 кілограм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 530 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Кріплення M20 (G1/2"), Навантаження 7 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | M20 (G1/2") |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 7 кг |
| Особенности | Герметичний, водостійкий |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40ºC ~ + 60ºC |
| Розміри | 115 x 60 x 38.8 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 115 х 60 х 38.8 мм |
| Розміри, мм | 115 x 60 x 38.8 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴

