
Комутаційний бокс DH-PFA121 Dahua (00-00000119)
765 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000119
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний герметичний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HFW4100 / 4120/4200/4220/4221/4300 / 4421E, HFW5100 / 5200 / 5300E (-Z / VF), HFW8301E (-Z), HFW5121. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри 134x133x56 мм, вага 540 г Комутаційний герметичний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HFW4100 / 4120/4200/4220/4221/4300 / 4421E, HFW5100 / 5200 / 5300E (-Z / VF), HFW8301E (-Z), HFW5121. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри 134x133x56 мм, вага 540 г.
Комутаційний бокс, що має герметичні властивості - незамінний аксесуар для настінних відеокамер, що перевершує за якостями звичайні розподільні коробки. За винятком спеціальних кріплень для камери та передбачених виходів для дроту, корпус повністю закритий від будь-яких зовнішніх впливів. Алюмінієва конструкція не пропускає у внутрішню частину воду або пил, а також захищає від вогню, атмосферних змін та ударів. Усередині розміщується проводка та «балуни» від пристрою. Крім того, DH-PFA121 виконує роль кронштейна. Бокс розрахований на трикілограмове навантаження, тож утримає навіть важкі системи спостереження. Це найкраще рішення для надійного та естетичного встановлення відеокамер як у приміщеннях, так і на вуличних майданчиках.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 540 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IP66, Алюміній, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G 3/4" |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Герметичний, Виконує роль кронштейна, Алюмінієвий корпус, Захищає від пилу і води, Максимальне навантаження 3 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 134x133x56 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 134 х 133 х 56 мм |
| Розміри, мм | 134x133x56 |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HFW4100 / 4120/4200/4220/4221/4300 / 4421E, HFW5100 / 5200 / 5300E (-Z / VF), HFW8301E (-Z), HFW5121 |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴

