Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з серіями камер: циліндричні HFW4, HFW5, HFW6, HFW9, HWF10, купольні HDW2, HDW4, HDW6, HDW8, HDW10, HDPW, T1A, T2A, T3A. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Φ124 x 41 мм, вага 350 г Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з серіями камер: циліндричні HFW4, HFW5, HFW6, HFW9, HWF10, купольні HDW2, HDW4, HDW6, HDW8, HDW10, HDPW, T1A, T2A, T3A. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Φ124 x 41 мм, вага 350 г.
DH-PFA130-E - надійний комутаційний бокс, призначений для кріплення до нього камери, а також для захисту та охайного проведення кабелю. Дана модель Dahua виконана у фірмовому чорному кольорі. Ідеально підійде для відповідних відеокамер цього виробника. Виготовлено розподільчу коробку з алюмінію. Внутрішня частина корпусу та місце контакту з кронштейном закриті від багатьох видів впливів ззовні. Її непросто відкрити, туди не набивається пил і потрапляє волога. Для виведення проводів передбачено виходи, але можна ними і не користуватися, залишивши кришку. Крім функцій розподільника DH-PFA130-E виконує роль поверхні для кріплення пристроїв. Важить аксесуар лише 350 грам, але витримує майже в 10 разів більше навантаження – до 3 кілограм. Матеріал стійкий до температур від -40 до +60 °.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 350 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: алюміній; Витримує навантаження 3 кг; Робоча температура -40°C ~ 60°C; Робоча вологість <90% RH |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Захист від пилу та вологи |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | <90% RH |
| Рабочая температура | -40ºC ~ 60ºC |
| Розміри | Φ124 x 41 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 124 х 124 х 41 мм |
| Розміри, мм | Φ124 x 41 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴


