Кронштейн для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами через адаптери PFA107, PFA106. Максимальне навантаження 2 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф128x767 мм, вага 900 г Кронштейн для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами через адаптери PFA107, PFA106. Максимальне навантаження 2 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф128x767 мм, вага 900 г.
DH-PFB220C – корисний алюмінієвий кронштейн, призначений для зручного монтажу купольних камер. Виконує роль подовжувача для розміщення пристрою на оптимальній висоті. Прикріплюється до стелі за допомогою шурупів. У нижню частину встановлюється адаптер для подальшого монтажу відеокамери. Конструкція дуже надійна, при навантаженні до 2 кілограм. Матеріал і елементи кріплення не втрачають своїх властивостей при значних температурах. В основному DH-PFB220C розміщують в ангарах, на складах та гіпермаркетах, у великих будинках з високими стелями. 76-сантиметрове подовження дозволяє безпечно розташувати камеру, при цьому спустивши її на бажаний рівень для якісного спостереження за тим, що відбувається.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 900 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: алюміній, Навантаження 2 кг, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс. |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 2 кг |
| Особенности | Подовжувач |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ф128x767 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 128 х 128 х 767 мм |
| Розміри, мм | Ф128x767 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Через адаптери PFA107, PFA106 |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴


