Кронштейн для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: PSDW81642S-A360-D425, PSDW8842S-A180-D425, IPC-PDBW8840-A180. Максимальне навантаження 7 кг. Матеріал: алюміній, розміри 255 × 115 × 160 мм Кронштейн для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: PSDW81642S-A360-D425, PSDW8842S-A180-D425, IPC-PDBW8840-A180. Максимальне навантаження 7 кг. Матеріал: алюміній, розміри 255 × 115 × 160 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Dahua |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 7 кг |
| Рабочая температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | 255 × 115 × 160 мм |
| Розміри, мм | 255 × 115 × 160 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | PSDW81642S-A360-D425, PSDW8842S-A180-D425, IPC-PDBW8840-A180 |
Информация для заказа
- Цена: 1 080 ₴


