14" корозійностійкий кожух Dahua. Сумісний з камерами: DH-HAC-HF3231E, DH-IPC-HF81230E, DH-IPC-HF5431 / 5231 / 81230E-E, DH-IPC-HF8231 / 8232 / 8331 / 8630 / 8835F- (E) (NF) (FD) (FR) , DH-IPC-HFW4230M-4G-AS-I2, DH-HAC-HF3805G. Вбудований підігрів, охолодження. PoE. 25,5 Вт. IP67, IK10. NEMA 4X. Розмір внутрішня частина: 215x90x83, Ф60мм, зовнішня частина: 404x164x132 мм, вага 3 кг
14" корозійностійкий кожух Dahua. Сумісний з камерами: DH-HAC-HF3231E, DH-IPC-HF81230E, DH-IPC-HF5431 / 5231 / 81230E-E, DH-IPC-HF8231 / 8232 / 8331 / 8630 / 8835F- (E) (NF) (FD) (FR) , DH-IPC-HFW4230M-4G-AS-I2, DH-HAC-HF3805G. Вбудований підігрів, охолодження. PoE. 25,5 Вт. IP67, IK10. NEMA 4X. Розмір внутрішня частина: 215x90x83, Ф60мм, зовнішня частина: 404x164x132 мм, вага 3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | PoE+ |
| Живлення пристрою | PoE |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Обогреватель | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12Вт (без камери) |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Внутрішня частина: 215x90x83, Ф60мм; Зовнішня частина: 404x164x132 мм |
| Розміри, мм | Внутрішня частина: 215x90x83, Ф60; Зовнішня частина: 404x164x132 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DH-HAC-HF3231E, DH-IPC-HF81230E, DH-IPC-HF5431 /5231/81230E-E, DH-IPC-HF8231, DH-HAC-HF3805G та ін. |
| Тип устройства | Кожух |
Информация для заказа
- Цена: 6 300 ₴


