Адаптер для настінного монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: SD42116 / 212I-HC, SD42212T-HN. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф169x37 мм, вага 250 г Адаптер для настінного монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: SD42116 / 212I-HC, SD42212T-HN. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф169x37 мм, вага 250 г.
DH-PFA102 – фірмовий адаптер для монтажу відеокамер Dahua. Представляє собою алюмінієву конструкцію з різьбленням. Основне його завдання – розміщення стельових камер SD42 на стіні. Найчастіше такі перехідники використовують на вулиці. При власній 250-грамовій вазі утримує додатково 3 кілограми. Класичний білий колір гарантує естетичну сполучність з іншими аксесуарами та відеообладнанням фірми. Адаптованість до температур не викликає труднощів під час експлуатації взимку або під сонцем.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 3 кг, Кріплення G1 1/2'', Матеріал алюміній, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс, Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Адаптер DH-PFA102 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G1 1/2'' |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Алюміній, для зовнішнього монтажу |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ф169x37 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 169 х 169 х 37 мм |
| Розміри, мм | Ф169x37 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | SD42116 / 212I-HC, SD42212T-HN |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Адаптер монтажний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 351 ₴


