Адаптер для настінного монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: SD12200T-GN (W), SD12203T-GN (W), SD1A200T-GN (W), SD1A203T-GN (W). Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф 134x84 мм, вага 290 г Адаптер для настінного монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: SD12200T-GN (W), SD12203T-GN (W), SD1A200T-GN (W), SD1A203T-GN (W). Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф 134x84 мм, вага 290 г.
DH-PFA107 – монтажний підвісний адаптер, призначений спеціально для кріплення відеокамер Dahua. Повністю сумісний із кількома купольними серіями. Дає можливість розміщувати камери у різних варіаціях та площинах. Представляє собою алюмінієвий перехідник з поверхнею для пристрою, а також кріпильним елементом, що підходить до кронштейнів. З його допомогою, камери стельові можна встановлювати на стінах і колонах, або навпаки, повертати від стелі горизонтально. Властивості матеріалу роблять його нечутливим до спеки та холоду. Нерідко застосовується на вулиці. Додатково забезпечує захист відеообладнання від прямого контакту з вологою. Гранична вага, на яку розрахована конструкція – 1 кілограм. За кольором збігається із фірмовим білим покриттям камер.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 290 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 1 кг, Підходить для купольних камер, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс., Країна виробник Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 1 кг |
| Особенности | Алюмінієвий, Підходить для вулиці, Захист від прямого контакту з вологою |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ф 134x84 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 134 х 134 х 84 мм |
| Розміри, мм | Ф 134x84 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | SD12200T-GN (W), SD12203T-GN (W), SD1A200T-GN (W), SD1A203T-GN (W) |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Адаптер монтажний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴


