
Розподільна коробка DH-PFA12A Dahua (00-00000120)
153 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000120
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн з розподільною коробкою для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HFWxxR- (TL) (RM) (Z) (VF), HFWxxS- (SW) (SL), HFWxxE, HFWxxT, HFWxxB (D), MExx-B, HDWxxR- (Z) (VF), T1A, T2A, B1B, HDWxxM, HDWxxE (EM), HDPWxxR. Матеріал: поліпропілен, розміри 210x97x35 мм, вага 100 г Кронштейн з розподільною коробкою для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HFWxxR- (TL) (RM) (Z) (VF), HFWxxS- (SW) (SL), HFWxxE, HFWxxT, HFWxxB (D), MExx-B, HDWxxR- (Z) (VF), T1A, T2A, B1B, HDWxxM, HDWxxE (EM), HDPWxxR. Матеріал: поліпропілен, розміри 210x97x35 мм, вага 100 г.
DH-PFA12A – це універсальний кронштейн від Dahua, поєднаний із розподільчою коробкою. Дозволяє надійно встановити камеру на стіні та вивести проводку від неї через корпус. Кріплення сумісне з багатьма серіями фірмових камер. Аксесуар являє собою майданчик з пазами, що плавно переходить у бокс для дротів. У такому вигляді камера виглядає значно краще ніж з кабелями зовні. Важить конструкція всього 100 грам, але відрізняється гарною міцністю та стійкістю. Може експлуатуватися при 40-градусному морозі та при високих температурах до +60°. DH-PFA12A робить можливим монтаж відеокамер на різних стінах і поверхнях. Проведення в коробці опиняється в безпеці від можливого впливу вологи та пилових частинок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: ПП |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | На стіну |
| Материал корпуса | ПП |
| Особенности | Кронштейн з розподільною коробкою для монтажу відеокамери |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 210x97x35 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 210 х 97 х 35 мм |
| Розміри, мм | 210x97x35 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HFWxxR- (TL) (RM) (Z) (VF), HFWxxS- (SW) (SL), HFWxxE, HFWxxT, HFWxxB (D), MExx-B, HDWxxR- (Z) (VF), |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 153 ₴


