
Комутаційний бокс DH-PFA130-E Dahua (00-00000121)
608 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000121
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс водонепронекний для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HFW1100 / 1220 / 1400R-VF (-IRE6), HFW1200 / 1230/2401 / 1500R-Z-IRE6, HFW2231R-Z-IRE6-POC, HFW2231. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф124x41 мм, вага 350 г Комутаційний бокс водонепронекний для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HFW1100 / 1220 / 1400R-VF (-IRE6), HFW1200 / 1230/2401 / 1500R-Z-IRE6, HFW2231R-Z-IRE6-POC, HFW2231. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф124x41 мм, вага 350 г.
Комутаційний бокс Dahua серії DH-PFA130-E відрізняється від багатьох інших моделей водонепроникними властивостями. Це найкращий спосіб захистити і камеру, і її проводку. Легка алюмінієва коробка має виходи для монтажу та прокладання кабелю. З усіх інших сторін бокс щільно закритий. Алюміній стримує більшість впливів ззовні, включаючи удари, запилення та вологу. DH-PFA130-E не лякає затоплення згори, активація протипожежних систем, дощ на вулиці та інші фактори. Внутрішня порожнина розподільника залишається сухою. При невеликій вазі конструкції 350 грам, кронштейн витримує до 3 кілограм зовнішньої ваги. Сумісний з багатьма відеокамерами фірми, роблячи їх установку значно простіше і надійніше.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 350 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 3 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G 3/4" |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Водонепроницаемый |
| Розміри | Ф124x41 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 124 х 124 х 41 мм |
| Розміри, мм | Ф124x41 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HFW1100 / 1220 / 1400R-VF (-IRE6), HFW1200 / 1230/2401 / 1500R-Z-IRE6, HFW2231R-Z-IRE6-POC, HFW2231 |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 608 ₴

