
Комутаційний бокс DH-PFA134 Dahua (10000001776)
383 ₴
- В наличии
- Код: 10000001776
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів Dahua DH-PFA134. Сумісний з серіями камерам: ME1200 / 1400 / 2802B, HFW1000 / 1100 / 1200 / 1220 / 1230 / 1320 / 1400 / 1431 / 1435 / 1500SL / 1531 / 4231 / 4431. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній і SECC, розміри Ø 90 / 35 мм, вага 260 г.
Dahua DH-PFA134 – компактна розподільна коробка, яка виконує роль кронштейна для камери, а також спеціального простору для охайного та безпечного розташування дротів. Усередині алюмінієвого боксу можна розташувати приймачі-передавачі та кабель вита пара. При цьому проводка буде захищена від пилу, вологи або навмисного перерізання. З боксом DH-PFA134 можна розташувати відеокамеру на стовпі, колоні або рівній поверхні, навіть у тих місцях, де не був передбачений прямий монтаж.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 260 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: SECC, Алюміній; Кріплення M20 (G1/2"), Максимальне навантаження 1 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | M20 (G1/2") |
| Материал корпуса | SECC, Алюміній |
| Нагрузка | 1 кг |
| Особенности | захист від пилу та вологи, захист від навмисного перерізання кабелів |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 90 / 35 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 90 х 90 х 35 мм |
| Розміри, мм | Ø 90 / 35 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | ME1200/1400/2802B, HFW1000/1100/1200/1220/1230/1320/1400/1431/1435/1500SL/1531/4231/4431 |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Цена: 383 ₴

