
Комутаційний бокс DH-PFA137 Dahua (10000001779)
225 ₴
- В наличии
- Код: 10000001779
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HDW1200/1230/1231/1239/1500/1509/2241/2402/2501/2802, HDW3241/3441/3541/3841/5241/5442/5541/5542/5449/5842, SD22404, SD22204, HDBW5441F, D3A21, TPC-DF1241, HDBW1230/1431/2231/2531/2831/3241/3441/3541/3841/5541/5831, HDBW1200/1500/1801/2402/2501/2802, HDBW3241/3441/3541/3841/5449/5842, T3A51, ME1239H/1509H/1809H. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф122х34 мм, вага 240 г Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HDW1200/1230/1231/1239/1500/1509/2241/2402/2501/2802, HDW3241/3441/3541/3841/5241/5442/5541/5542/5449/5842, SD22404, SD22204, HDBW5441F, D3A21, TPC-DF1241, HDBW1230/1431/2231/2531/2831/3241/3441/3541/3841/5541/5831, HDBW1200/1500/1801/2402/2501/2802, HDBW3241/3441/3541/3841/5449/5842, T3A51, ME1239H/1509H/1809H. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф122х34 мм, вага 240 г.
DH-PFA137 – це фірмовий комутаційний бокс Dahua, який одночасно є кронштейном та розподільчою коробкою для відеокамер. Для більшої міцності виготовлений з алюмінію. Легкий на вагу, але надійний. Утримує до 1 кілограма та спокійно переносить екстремальні температури. Може використовуватись у приміщеннях та на вулиці. У DH-PFA137 передбачені кріплення для сумісних камер та система встановлення на стелю або стіну. Усередину боксу поміщаються дроти та електронні аксесуари. Кабель виводиться через бічний отвір або в роз'єм з тильного боку. Корпус пофарбований у білий колір, як і більшість пристроїв Dahua Technology, що дозволяє зробити систему відеоспостереження максимально естетичною.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 240 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Бокси для монтажу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал алюміній, Кріплення M20 (G1/2"), Максимальне навантаження 1 кг, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс. |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Крепеж | M20 (G1/2") |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 1 кг |
| Особенности | Кронштейн, Розподільна коробка, Монтаж на стелю або стіну, Утримує до 1 кг, Для внутрішнього та зовнішнього використання |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ф122х34 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 122 х 122 х 34 мм |
| Розміри, мм | Ф122х34 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴

