
Комутаційний бокс DH-PFA138 Dahua (99-00007564)
945 ₴
- В наличии
- Код: 99-00007564
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Φ161x37 мм Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Φ161x37 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -40ºC~+60ºC |
| Керування | — |
| Цвет | Алюминий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G 3/4" |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 3 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -40ºC~+60ºC |
| Розміри | Φ161x37 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 161 х 161 х 37 мм |
| Розміри, мм | Φ161x37 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴

