
Комутаційний бокс DH-PFA139 Dahua (10000001780)
347 ₴
- В наличии
- Код: 10000001780
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний водонепронекний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HDBW4231 / 4431F-AS / M / M12, HDBW4231F-MPC / M12PC, HDW4231 / 4431 / 4830EM-AS, HDW4231 / 4431/463. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф108x28 мм, вага 160 г Комутаційний водонепронекний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HDBW4231 / 4431F-AS / M / M12, HDBW4231F-MPC / M12PC, HDW4231 / 4431 / 4830EM-AS, HDW4231 / 4431/463. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф108x28 мм, вага 160 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Бокси для монтажу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: алюміній, Максимальне навантаження 1 кг, Кріплення M20 (G1/2"), Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс. |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Крепеж | M20 (G1/2") |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 1 кг |
| Особенности | Водонепроницаемый |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ф115 х45мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 115 х 115 х 45 мм |
| Розміри, мм | Ф115 х45 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HDBW4231 / 4431F-AS / M / M12, HDBW4231F-MPC / M12PC, HDW4231 / 4431 / 4830EM-AS, HDW4231 / 4431/463 |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 347 ₴

