
Комутаційний бокс DH-PFA13A-E Dahua (00-00000118)
450 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000118
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HDW2: HDW1000, HDW1100 HDW1200, HDW1220, HDW1230, HDW1400, HDW1500, HDW2241, HDW2401, HDW2501M, HDW4231, HDW4431M, T2A21. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф96.7x37 мм, вага 170 г Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HDW2: HDW1000, HDW1100 HDW1200, HDW1220, HDW1230, HDW1400, HDW1500, HDW2241, HDW2401, HDW2501M, HDW4231, HDW4431M, T2A21. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф96.7x37 мм, вага 170 г.
Монтаж відеокамери передбачає здійснення проводки, а іноді і встановлення додаткових аксесуарів, що покращують роботу. Найкраще поміщати їх у розподільну коробку, що виступає кронштейном. Серед таких – DH-PFA13A-E. Головна перевага цього комутаційного боксу полягає у його водонепроникності. Установка можлива як у будівлях, так і у вуличних умовах, де обладнання піддається опадам та потраплянню пилу. 170-грамовий алюмінієвий корпус надійно закритий. Розташувавшись на рівній поверхні, він захищає прокладені всередині кабелі від води, бруду і навіть від актів вандалізму. Крім цього, DH-PFA-13A-E естетично вирішує питання із зайвими дротами. Є сумісність з багатьма камерами Dahua.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 170 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: алюміній, Максимальне навантаження: 3 кг, Кріплення: G 3/4", Гарантія: 12 міс., Робоча температура: -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість: 0 ~ 90% RH, Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G 3/4" |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Водонепроникний, Антивандальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ф96.7x37 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 96.7 х 96.7 х 37.0 мм |
| Розміри, мм | Ф96.7x37 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HDW2: HDW1000, HDW1100 HDW1200, HDW1220, HDW1230, HDW1400, HDW1500, HDW2241, HDW2401, HDW2501M та ін |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴


