
Комутаційний бокс Dahua DH-PFA13G (99-00003083)
428 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003083
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HAC-HDW1801/1400/1200/1230/1800TL-A, HAC-HDW1509/1409/1239TL-LED, HAC-HDW1230SL, HAC-HDW2501TQ-A, HAC-HDW1500/1400/1209/1200TQ, HAC-HDW2501TLMQ-A, HAC-HDW1500/1400/1200TLMQ-(A), HAC-HDW1500/1400/1200TRQ-(A), HAC-HDW1500TLQ-A, HAC-HDW1209TLQ-(A)-LED, IPC-D1B40/20, IPC-D1B20-L, HAC-D1A21/41/51. Максимальне навантаження 2 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ø 111.6 / 36 мм, вага 330 г.
Dahua DH-PFA13G – компактна розподільна коробка, яка виконує роль кронштейна для камери, а також спеціального простору для охайного та безпечного розташування дротів. Усередині алюмінієвого боксу можна розташувати приймачі-передавачі та кабель вита пара, кабель можна пропустити знизу або збоку. При цьому проводка буде захищена від пилу, вологи або навмисного перерізання. З боксом DH-PFA13G можна розташувати відеокамеру на стовпі, колоні або рівній поверхні, навіть у тих місцях, де не був передбачений прямий монтаж.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 330 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Бокси для монтажу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 2 кг; Кріплення G1 1/2''; Матеріал алюмінієвий сплав; Гарантія 12 міс.; Робоча температура -40 °C ~ +60 °C; Робоча вологість 0 ~ 90% RH; Країна виробник Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G1 1/2'' |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 2 кг |
| Особенности | Захист від пилу та вологи; захист від навмисного перерізання |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 111.6 / 36 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 111.6 х 111.6 х 36 мм |
| Розміри, мм | Ø 111.6 / 36 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Цена: 428 ₴


