Комутаційний водонепроникний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: PFB300S, PFB604W, PFB604WA, PFB303W, HFW8242E-Z4FD-IRA-LED, HFW8242E-Z20FD-IRA-LED, HFW8242E-Z4FR-IR. Максимальне навантаження 8 кг. Матеріал: алюміній і сталь SECC, розміри 297x248x106 мм, вага 3200 г Комутаційний водонепроникний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: PFB300S, PFB604W, PFB604WA, PFB303W, HFW8242E-Z4FD-IRA-LED, HFW8242E-Z20FD-IRA-LED, HFW8242E-Z4FR-IR. Максимальне навантаження 8 кг. Матеріал: алюміній і сталь SECC, розміри 297x248x106 мм, вага 3200 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 3200г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Крепеж | M20 (G1 / 2 ") |
| Материал корпуса | Алюміній і SECC |
| Нагрузка | 8 кг |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 297x248x106 мм |
| Розміри, мм | 297x248x106 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | PFB300S, PFB604W, PFB604WA, PFB303W, HFW8242E-Z4FD-IRA-LED, HFW8242E-Z20FD-IRA-LED, HFW8242E-Z4FR-IR |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
Информация для заказа
- Цена: 3 780 ₴


