Кронштейн кутовий для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: IPC-HFxxE, IPC-HFxxF, HAC-HFxxG, IPC-HDBW5231/5241/5242/5442/5541/5831/5842E, IPC-HDBW5242/5442/5842/7442/7842/8841H, HAC-HDBW3802E/HDBW3231E, IPC-HDBW3241F-FD-M/M12, IPC-HDBW3541/3441/3241F, IPC-HDBW2431/2231F, IPC-HDBW3233/3433F, IPC-HDBW5241F-M12-SA, IPC-HDBW1230/1431/3241/3441/3541/3841/5541/5542/5831R, HAC-HDW1509/1809/2249/2402/2509/2802T-A тощо. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: SECC, розміри 243x170x138 мм, вага 1700 г Кронштейн кутовий для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: IPC-HFxxE, IPC-HFxxF, HAC-HFxxG, IPC-HDBW5231/5241/5242/5442/5541/5831/5842E, IPC-HDBW5242/5442/5842/7442/7842/8841H, HAC-HDBW3802E/HDBW3231E, IPC-HDBW3241F-FD-M/M12, IPC-HDBW3541/3441/3241F, IPC-HDBW2431/2231F, IPC-HDBW3233/3433F, IPC-HDBW5241F-M12-SA, IPC-HDBW1230/1431/3241/3441/3541/3841/5541/5542/5831R, HAC-HDW1509/1809/2249/2402/2509/2802T-A тощо. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: SECC, розміри 243x170x138 мм, вага 1700 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1700 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 10 кг, Матеріал SECC, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс. |
| Керування | — |
| Материал корпуса | SECC |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Кутовий |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 243x170x138 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 243 х 170 х 138 мм |
| Розміри, мм | 243x170x138 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 080 ₴


