
Адаптер DH-PFA200G (Armstrong) Dahua (99-00001470)
405 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001470
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Адаптер для монтажу купольної камери і розподільної коробки в підвісну стелю типу «Армстронг». Сумісність: 4-дюймова квадратна, 4-дюймова восьмикутна, одинарна або здвоєна розподільна коробка. Матеріал: алюмінієвий сплав + ABS, розмір: ф154х8.5 мм, вага 160 г Адаптер для монтажу купольної камери і розподільної коробки в підвісну стелю типу «Армстронг». Сумісність: 4-дюймова квадратна, 4-дюймова восьмикутна, одинарна або здвоєна розподільна коробка. Матеріал: алюмінієвий сплав + ABS, розмір: ф154х8.5 мм, вага 160 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -40 °C ~ +60 °C; Робоча вологість 0-90%; Гарантія 12 міс.; Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав + ABS |
| Особенности | Для монтажу купольної камери і розподільної коробки в підвісну стелю типу Армстронг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0-90% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ф 154 х 8,5 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 154 х 154 х 8.5 мм |
| Розміри, мм | Ф 154 х 8,5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | 4-дюймова квадратна, 4-дюймова восьмикутна, одинарна або здвоєна розподільна коробка |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Адаптер монтажний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 405 ₴

