Кронштейн для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами: HAC-HDW1200/1500/1801/2231/2402/2501/2802R, IPC-HDBW1230/1431/2231/2431/2531/2831R, IPC-HDBW3241/3441/3541/3841/5442/5541/5831/5842R. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: SECC&PC, розміри Φ166 x 76 мм, вага 320 г Кронштейн для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами: HAC-HDW1200/1500/1801/2231/2402/2501/2802R, IPC-HDBW1230/1431/2231/2431/2531/2831R, IPC-HDBW3241/3441/3541/3841/5442/5541/5831/5842R. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: SECC&PC, розміри Φ166 x 76 мм, вага 320 г.
PFB200C – спеціалізований кронштейн для монтажу відеокамер Dahua. Призначений в основному для приміщень з підвісною стелею, де є внутрішній простір. Дозволяє максимально естетично встановити камеру. Основна частина корпусу врізається і залишається невидимою. Кріплення забезпечують надійну фіксацію. PFB200C має ідеальну сумісність з купольними моделями, що мають сферичну конструкцію, під якою знаходиться об'єктив. Технічна складова виявляється усередині, тоді як видимою залишається лише фронтальна кришка кронштейна та скло. Пристрій спостереження стає захищеним та компактно виглядає в інтер'єрі. Аксесуар легко вправляється із навантаженням до 1 кілограма. За наявності відповідних можливостей у приміщенні, це один із найкращих способів розміщення обладнання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Общие | |
| Вес | 320 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -40ºC ~ +60ºC, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, сумісний з переліком серій камер |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | SECC&PC |
| Нагрузка | 1 кг |
| Особенности | Матеріал SECC&PC, максимальне навантаження 1 кг, врізається, прихована установка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40ºC ~ + 60ºC |
| Розміри | Φ166 x 76 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 166 х 166 х 76 мм |
| Розміри, мм | Φ166 x 76 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HAC-HDW1200/1500/1801/2231/2402/2501/2802R, IPC-HDBW1230/1431/2231/2431/2531/2831R та ін. |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴



