Кронштейн для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: HDW1100 / 1220 / 1400R-VF, HDW4231 / 4431 / 4830EM-AS, HDW4231 / 4431 / 4631 / 4831EM-ASE. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній і SECC, розміри 160х122х76 мм, вага 490 г Кронштейн для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: HDW1100 / 1220 / 1400R-VF, HDW4231 / 4431 / 4830EM-AS, HDW4231 / 4431 / 4631 / 4831EM-ASE. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній і SECC, розміри 160х122х76 мм, вага 490 г.
PFB204W - універсальний всепогодний кронштейн, призначений для надійного та безпечного монтажу купольних камер Dahua. Сумісний з моделями кількох серій фірми. Виконує кріпильну, захисну та розподільчу роль. Мінімалістичний корпус виготовлений з матеріалу SECC та алюмінію. Підходить для використання у будь-яких погодних умовах. Застосовується як у приміщеннях, так і на вулиці. Завдяки конструкції кронштейна, що має настінне кріплення, стельові відеокамери можна розмістити на потрібній висоті в бажаному місці, навіть за відсутності стелі. Така конструкція корисна в об'ємних приміщеннях, ангарах та на відкритому просторі. PFB204W може розміщуватися на стінах, колонах та стовпах. Має водонепроникні властивості і виступає як дашок над пристроєм. Утримує 1 кілограм ваги.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 490 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Матеріал: Алюміній і SECC, Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання, Дашок |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюміній і SECC |
| Нагрузка | 1 кг |
| Особенности | Всепогодний, Водонепроникний, Настінне кріплення, Максимальне навантаження 1 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 160х122х76 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 160 х 122 х 76 мм |
| Розміри, мм | 160х122х76 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HDW1100 / 1220 / 1400R-VF, HDW4231 / 4431 / 4830EM-AS, HDW4231 / 4431/4631 / 4831EM-ASE |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 429 ₴


