Кронштейн настінний водонепроникний з розподільною коробкою для монтажу відеокамери. Кріплення камери через адаптери PFA102, PFA103. Максимальне навантаження 4 кг. Матеріал: алюміній, розміри 187x133x134 мм, вага 700 г Кронштейн настінний водонепроникний з розподільною коробкою для монтажу відеокамери. Кріплення камери через адаптери PFA102, PFA103. Максимальне навантаження 4 кг. Матеріал: алюміній, розміри 187x133x134 мм, вага 700 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 700г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Крепеж | G 3/4" |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 4 кг |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 187x133x134 мм |
| Розміри, мм | 187x133x134 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Через адаптери PFA102, PFA103 |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴


