
Кронштейн L1300-R117 Hikvision (10000001140)
13 770 ₴
- В наличии
- Код: 10000001140
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн-стійка для встановлення LPR-відеокамери. Матеріал: сталь Q235, розміри Φ 60 × 1300 мм, вага 8.8 кг Кронштейн-стійка для встановлення LPR-відеокамери. Матеріал: сталь Q235, розміри Φ 60 × 1300 мм, вага 8.8 кг
Сплав з поверхневою обробкою напиленням. Водонепроникний дизайн. Конструкція ковпачка дозволяє зручно прокладати кабель
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Вес | 8.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: сталь Q235 |
| Керування | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Сталь |
| Особенности | Водонепроникний дизайн, Зручне прокладання кабелю |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø 60 / 1300 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 60 х 60 х 1300 мм |
| Розміри, мм | Ø 60 / 1300 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 13 770 ₴

