
Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM18 black Hikvision (99-00001858)
632 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001858
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CE56D7T-VPIT, DS-2CE56F7T-VPIT, DS-2CE56H5T-VPIT (E), DS-2CE56D8T-VPIT (E), DS-2CE56H1T-VPIT (E), DS-2CE57U8T-VPIT , DS-2CE56H0T-VPITF / VPITE, DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CD21, DS-2CD11. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф111 мм, вага 150 г, колір чорний Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CE56D7T-VPIT, DS-2CE56F7T-VPIT, DS-2CE56H5T-VPIT (E), DS-2CE56D8T-VPIT (E), DS-2CE56H1T-VPIT (E), DS-2CE57U8T-VPIT , DS-2CE56H0T-VPITF / VPITE, DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CD21, DS-2CD11. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф111 мм, вага 150 г, колір чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 150 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 4.5 кг, Кріплення Ф100 мм |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | Ф100 мм |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Сумісний з камерами, Максимальне навантаження 4.5 кг, Матеріал: алюмінієвий сплав |
| Розміри | Ø111 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | Ø111 мм |
| Розміри, мм | Ø111 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CE56D7T-VPIT, DS-2CE56F7T-VPIT, DS-2CE56H5T-VPIT(E), DS-2CE56D8T-VPIT(E) та ін |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 632 ₴

