
Кронштейн DS-1214ZJ Hikvision (00000000515)
2 008 ₴
- В наличии
- Код: 00000000515
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний кронштейн кріплення на стовп з регульованою платформою. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, розміри 117х226х194 мм, вага 1895 г Універсальний кронштейн кріплення на стовп з регульованою платформою. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, розміри 117х226х194 мм, вага 1895 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1895 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 6 кг, Алюмінієвий сплав і сталь |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав і сталь |
| Нагрузка | 6 кг |
| Особенности | Регульована платформа, Кронштейн для стовпа |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 117х226х194 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 117 х 226 х 194 мм |
| Розміри, мм | 117х226х194 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Універсальний |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 2 008 ₴

