
Кронштейн DS-1227ZJ Hikvision (00000001008)
1 068 ₴
- В наличии
- Код: 00000001008
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу в стелю купольних камер. Сумісний з камерами: DS-2CD7X3PF (NF) -E (I) (Z), DS-2CD793PFWD-E (I) (Z), DS-2CD793NFWD-E (I) (Z), DS-2CD7X4FWD-E (I) (Z) , DS-2CD7XXF-E (I) (Z), DS-2CD783F-EP, DS-2CD4112F- (I), DS-2CD4112FWD- (I), DS-2CD4124F- (I), DS-2CD4132FWD- (I) , DS-2CD2712F-I (S), DS-2CD2732F-I (S). Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 210х90 мм, вага 600 г Кронштейн для монтажу в стелю купольних камер. Сумісний з камерами: DS-2CD7X3PF (NF) -E (I) (Z), DS-2CD793PFWD-E (I) (Z), DS-2CD793NFWD-E (I) (Z), DS-2CD7X4FWD-E (I) (Z) , DS-2CD7XXF-E (I) (Z), DS-2CD783F-EP, DS-2CD4112F- (I), DS-2CD4112FWD- (I), DS-2CD4124F- (I), DS-2CD4132FWD- (I) , DS-2CD2712F-I (S), DS-2CD2732F-I (S). Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 210х90 мм, вага 600 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 600 |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Матеріал: алюмінієвий сплав, Розміри: 210×90 мм, Вага: 600 г, Колір: Білий, Навантаження: 4.5 кг, Кріплення: Ф210 мм |
| Керування | — |
| Крепеж | Ф210 мм |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Для монтажу в стелю |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 210х90 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 210 х 210 х 90 мм |
| Розміри, мм | 210х90 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD7X3PF (NF) -E(I)(Z), DS-2CD793PFWD-E(I)(Z), DS-2CD793NFWD-E(I)(Z), DS-2CD7X4FWD-E(I)(Z) та ін. |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 068 ₴

