Платформа для кріплення камер і кожухів. Сумісність з камерами: DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD48XX. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал сталь, розмір 100x100x92 мм, вага 850 г Платформа для кріплення камер і кожухів. Сумісність з камерами: DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD48XX. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал сталь, розмір 100x100x92 мм, вага 850 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Сталь |
| Общие | |
| Вес | 850 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Сталь; Робоча температура -40 °C ~ +60 °C |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Сталь |
| Нагрузка | 6 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 6 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 100 / 100 / 92 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 100 х 100 х 92 мм |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 92 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD48XX |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Адаптер монтажний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 709 ₴


