
Кронштейн DS-1258ZJ black Hikvision (99-00001907)
405 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001907
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний для монтажу купольної міні-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE5AD0T-VPIT3Z, DS-2CE5AD8T-VPIT3Z, DS-2CD21X, DS-2CD11X. Максимальне навантаження 2 кг. Матеріал: пластик ABS + PC, розміри 111x120x161 мм, вага 200 г, колір чорний Кронштейн настінний для монтажу купольної міні-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE5AD0T-VPIT3Z, DS-2CE5AD8T-VPIT3Z, DS-2CD21X, DS-2CD11X. Максимальне навантаження 2 кг. Матеріал: пластик ABS + PC, розміри 111x120x161 мм, вага 200 г, колір чорний.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Пластик |
| Общие | |
| Вес | 200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал Пластик ABS+PC, Розміри 111×120×161 мм, Вага 200 г |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | Ф101 мм |
| Материал корпуса | Пластик ABS + PC |
| Нагрузка | 2 кг |
| Особенности | Сумісний з камерами DS-2CE5AD0T-VPIT3Z, DS-2CE5AD8T-VPIT3Z, DS-2CD21X, DS-2CD11X, Навантаження 2 кг, Матеріал Пластик ABS+PC, Розміри 111×120×161 мм, Вага 200 г, Колір Чорний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 111 / 120 / 161 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 111 х 120 х 161 мм |
| Розміри, мм | 111 / 120 / 161 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE5AD0T-VPIT3Z, DS-2CE5AD8T-VPIT3Z, DS-2CD21X, DS-2CD11X |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 405 ₴

