
Комутаційний бокс DS-1260ZJ Hikvision (99-00001727)
827 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001727
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з більшістю купольних камер Hikvision. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф88.5 мм, вага 251 г. Колір білий Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з більшістю купольних камер Hikvision. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф88.5 мм, вага 251 г. Колір білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 251 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: алюмінієвий сплав, Навантаження: 4.5 кг, Колір: Білий, Вага: 251 г |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Сумісний з більшістю купольних камер Hikvision |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø88.5 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | Ø88.5 мм |
| Розміри, мм | Ø88.5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 827 ₴

