
Кронштейн DS-1269ZJ Hikvision (10000000455)
2 250 ₴
- В наличии
- Код: 10000000455
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн підвісний для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD5028G0 / E-HI, DS-2CD40XXF (WD) -XXXX, DS-2CD4CXXFWD, DS-2CD2810F, DS-2CD2820F, iDS-2CD60XXFXX- (A) / B, DS-2CD60XXFXX- ( A) / B, DS-2CD6026FHWD (-A), DS-2CD50X6G0- (A) (P), DS-2CD50X5G0- (A) (P), DS-2CD70X6G0- (A) (P). Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 493x246x88 мм, вага 540 г Кронштейн підвісний для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD5028G0 / E-HI, DS-2CD40XXF (WD) -XXXX, DS-2CD4CXXFWD, DS-2CD2810F, DS-2CD2820F, iDS-2CD60XXFXX- (A) / B, DS-2CD60XXFXX- ( A) / B, DS-2CD6026FHWD (-A), DS-2CD50X6G0- (A) (P), DS-2CD50X5G0- (A) (P), DS-2CD70X6G0- (A) (P). Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 493x246x88 мм, вага 540 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 540 |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 6 кг, Алюмінієвий сплав |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 6 кг |
| Особенности | Підвісний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 493 / 246 / 88 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 493 х 246 х 88 мм |
| Розміри, мм | 493 / 246 / 88 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD5028G0 / E-HI, DS-2CD40XXF (WD) -XXXX, DS-2CD4CXXFWD, DS-2CD2810F та ін. |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴

