Кронштейн для підвісного монтажу купольної відеокамери. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Φ150 × 573 мм, вага 1290 г Кронштейн для підвісного монтажу купольної відеокамери. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Φ150 × 573 мм, вага 1290 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 1290 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 4.5 кг, Алюмінієвий сплав, Гарантія 12 міс., Країна виробник Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Підвісний монтаж |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø150 / 573 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 150 х 150 х 573 мм |
| Розміри, мм | Ø150 / 573 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 2 997 ₴


