
Кронштейн DS-1272ZJ-110 Hikvision (00000001723)
885 ₴
- В наличии
- Код: 00000001723
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами: 56A2P (N), 56C2P (N), 56D5T, 56C2T, 56C5T, 56D1T, 56D7T, 56F7T, 56H5T- (E), 56D8T- (E), 56H1T- (E), 57U8T, 56H0T, 56D1T, 2CD21X5FWD-I ( S), 2CD21X3G0-I (S), 2CD2122FWD-I (W) (S), 2CD2142FWD-I (W) (S), 2CD11X1-I (D), 2CD11X3G0-I, 2CD21X3G0. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 122x120x169 мм, вага 480 г Кронштейн настінний для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами: 56A2P (N), 56C2P (N), 56D5T, 56C2T, 56C5T, 56D1T, 56D7T, 56F7T, 56H5T- (E), 56D8T- (E), 56H1T- (E), 57U8T, 56H0T, 56D1T, 2CD21X5FWD-I ( S), 2CD21X3G0-I (S), 2CD2122FWD-I (W) (S), 2CD2142FWD-I (W) (S), 2CD11X1-I (D), 2CD11X3G0-I, 2CD21X3G0. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 122x120x169 мм, вага 480 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 480 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 4.5 кг, Алюмінієвий сплав |
| Керування | — |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Настінний |
| Розміри | 122x120x169 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 122 х 120 х 169 мм |
| Розміри, мм | 122x120x169 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | 56A2P(N), 56C2P(N), 56D5T, 56C2T, 56C5T, 56D1T, 56D7T, 56F7T, 56H5T-(E), 56D8T-(E), 56H1T-(E) та ін. |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 885 ₴


