
Кронштейн DS-1273ZJ-140 Hikvision (00000001724)
1 068 ₴
- В наличии
- Код: 00000001724
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу Mini купольної відеокамери. Сумісний з камерами: 2CE56D0T-VFIRE, 2CE56D1T- (A) IRZ, 2CE56D1T- (A) VFIR, 2CE56C5T- (A) VFIR, 2CE56D5T- (A) VFIR / AIRZ, 2CE56D7T- (A) ITZ, 2CC52D9T-AITZE, 2CE56D8T- (A) ITZ / ITZE, 2CE56F7T- (A) ITZ, 2CE56H0T- (A) ITZF / ITZE, 2CE56H1T- (A) ITZ, 2CE56H1T- (A) ITZE, 2CE56H5. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф140х182х120 мм, вага 703 г Кронштейн для монтажу Mini купольної відеокамери. Сумісний з камерами: 2CE56D0T-VFIRE, 2CE56D1T- (A) IRZ, 2CE56D1T- (A) VFIR, 2CE56C5T- (A) VFIR, 2CE56D5T- (A) VFIR / AIRZ, 2CE56D7T- (A) ITZ, 2CC52D9T-AITZE, 2CE56D8T- (A) ITZ / ITZE, 2CE56F7T- (A) ITZ, 2CE56H0T- (A) ITZF / ITZE, 2CE56H1T- (A) ITZ, 2CE56H1T- (A) ITZE, 2CE56H5. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф140х182х120 мм, вага 703 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 703 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Кріплення Ф140 |
| Керування | — |
| Крепеж | Ф140 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 4.5 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ф140х182х120 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 140 х 182 х 120 мм |
| Розміри, мм | Ф140х182х120 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | 2CE56D0T-VFIRE, 2CE56D1T-(A) IRZ, 2CE56D1T-(A)VFIR, 2CE56C5T-(A)VFIR, 2CE56D5T-(A) VFIR/AIRZ та ін. |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 068 ₴


