Кронштейн настінний для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами: 1HX1WD-IZ, 2322WD-I, 2342WD-I, 23X5FWD-I, 23X3G0-I, 55A2P (N) -VFIR3 / IT3, 55C2P (N) -VFIR3, 55F5P (N) -VFIR3, 56C2P (N) -IT3, 56D5T-IT1 / IT3, 56C2T-IT1 / IT3, 56C5T-IT1 / IT3, 56D5T-VFIT3, 56C5T-VFIT3, 56A2P-VFIR3, 56D1T-IR3Z / VFIR3, 56C2T-VFIR3, 56D0. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 130x182x120 мм, вага 900 г Кронштейн настінний для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами: 1HX1WD-IZ, 2322WD-I, 2342WD-I, 23X5FWD-I, 23X3G0-I, 55A2P (N) -VFIR3 / IT3, 55C2P (N) -VFIR3, 55F5P (N) -VFIR3, 56C2P (N) -IT3, 56D5T-IT1 / IT3, 56C2T-IT1 / IT3, 56C5T-IT1 / IT3, 56D5T-VFIT3, 56C5T-VFIT3, 56A2P-VFIR3, 56D1T-IR3Z / VFIR3, 56C2T-VFIR3, 56D0. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 130x182x120 мм, вага 900 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 900 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | ф120 мм |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Розміри | 130 / 182 / 120 мм |
| Розміри, мм | 130 / 182 / 120 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | 1HX1WD-IZ, 2322WD-I, 2342WD-I, 23X5FWD-I, 23X3G0-I, 55A2P (N) -VFIR3 / IT3, 55C2P (N) -VFIR3 та ін. |
Информация для заказа
- Цена: 1 361 ₴




