
Кронштейн DS-1275ZJ Hikvision (00000000881)
1 068 ₴
- В наличии
- Код: 00000000881
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери на стовп, діаметр затискання регулюється від до 67 до 127 мм. Може використовуватися разом з настінними кронштейнами. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 127х46х250 мм, вага 1345 г Кронштейн для монтажу відеокамери на стовп, діаметр затискання регулюється від до 67 до 127 мм. Може використовуватися разом з настінними кронштейнами. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 127х46х250 мм, вага 1345 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1345 |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Діаметр затискання 67-127, Максимальне навантаження 10 |
| Цвет | Белый |
| Крепеж | На стовп |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Регульований діаметр 67-127, Може використовуватися разом з настінними кронштейнами, Максимальне навантаження 10, Матеріал алюмінієвий сплав |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ф 67-127мм, 127х46х250мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 127 х 46 х 250 мм |
| Розміри, мм | Ф 67-127, 127х46х250 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Тип установки | Наружний |
Информация для заказа
- Цена: 1 068 ₴

