
Кронштейн DS-1275ZJ-S-SUS Hikvision (99-00002417)
1 507 ₴
- В наличии
- Код: 99-00002417
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери на стовп. Максимальне навантаження 10 кг. Діаметр кріплень регулюється від 67 до 127 мм. Матеріал: нержавіюча сталь, розміри 144х131х44 мм, вага 760 г Кронштейн для монтажу відеокамери на стовп. Максимальне навантаження 10 кг. Діаметр кріплень регулюється від 67 до 127 мм. Матеріал: нержавіюча сталь, розміри 144х131х44 мм, вага 760 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Общие | |
| Вес | 760 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Діаметр кріплень 67-127 мм, Максимальне навантаження 10 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | На стовп |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Діаметр кріплень регулюється від 67 до 127 мм, Максимальне навантаження 10 кг, Нержавіюча сталь |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 144 / 131 / 44 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 144 х 131 х 44 мм |
| Розміри, мм | 144 / 131 / 44 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 507 ₴

