
Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM18 Hikvision (00000000342)
548 ₴
- В наличии
- Код: 00000000342
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісна з камерами: DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CE56D7T-VPIT, DS-2CE56F7T-VPIT, DS-2CE56H5T-VPIT (E), DS-2CE56D8T-VPIT (E), DS-2CE56H1T-VPIT (E), DS-2CE57U8T-VPIT , DS-2CE56H0T-VPITF / VPITE, DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CD21, DS-2CD11. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф111 мм, вага 150 г Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісна з камерами: DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CE56D7T-VPIT, DS-2CE56F7T-VPIT, DS-2CE56H5T-VPIT (E), DS-2CE56D8T-VPIT (E), DS-2CE56H1T-VPIT (E), DS-2CE57U8T-VPIT , DS-2CE56H0T-VPITF / VPITE, DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CD21, DS-2CD11. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф111 мм, вага 150 г.
Монтаж відеоспостереження в будівлі - це насамперед про практичність. Але щоб не забувати і про естетику, потрібна розподільна коробка, в яку можна прибрати зайві дроти. Однією з найкращих є DS-1280ZJ-DM18. Модель випущена компанією HIKVISION. Це невеликий бокс, виконаний у єдиному стилі із відеообладнанням компанії. Підходить для більшості купольних камер виробника. Надійно прикріплюється до стіни або стелі шурупами. Має окремий вихід кабелю. Розподільна коробка подбає про красу та акуратність у приміщенні. А ще це додаткова безпека. Коли дроти від відеокамер сховані, порушники не можуть до них дістатися, щоб перерізати та вимкнути контроль за об'єктом. Корпус з алюмінієвого сплаву досить міцний, а конструкція всередині дозволяє правильно розмістити і не заплутати кабелі, що пролягають там.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 г |
| Вид | Бокси для монтажу |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 4.5 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | окремий вихід кабелю |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ф111 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | Ф111 мм |
| Розміри, мм | Ф111 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CE56D7T-VPIT, DS-2CE56F7T-VPIT, DS-2CE56H5T-VPIT(E), DS-2CE56D8T-VPIT(E) та ін |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 548 ₴

