
Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM21 Hikvision (99-00001659)
681 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001659
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісна з камерами: DS-2CE5AD0T-VPІT3F, DS-2CE5AD8T-VPІT3F, DS-2CD2722FWD-I (Z) (C), DS-2CD2742FWD-І (Z) (C), DS-2CD17X1FWD-І (Z) (B), DS-2CD7С3G0-I (Z). Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф137х42 мм, вага 280 г
Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісна з камерами: DS-2CE5AD0T-VPІT3F, DS-2CE5AD8T-VPІT3F, DS-2CD2722FWD-I (Z) (C), DS-2CD2742FWD-І (Z) (C), DS-2CD17X1FWD-І (Z) (B), DS-2CD7С3G0-I (Z). Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф137х42 мм, вага 280 г.
Для правильного монтажу дротової купольної камери необхідна хороша розподільна коробка. До таких належить DS-1280ZJD-M21. Вона сумісна із кількома серіями пристроїв від Hikvision. Корпус виконаний із покритого алюмінієвого сплаву. Зовні комутаційний бокс відповідає дизайну відеокамер, тому конструкція виходить естетичною. Має водонепроникні властивості, що уможливлює вуличне застосування. Також є захист від вандалізму. Дроти акуратно розміщуються всередині коробки і недоступні зовні. Завдяки цьому все виглядає охайно, а на практиці — ще й безпечно. DS-1280ZJ-DM21 витримує вагу до 4,5 кг. Одночасно виконує роль кронштейна та кейсу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 280 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 4.5 кг, Матеріал: алюмінієвий сплав, Гарантія 12 міс., Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | Ф137 мм |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Водонепроникний, Захист від вандалізму, Для зовнішнього монтажу |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø137 / 42 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 137 х 137 х 42 мм |
| Розміри, мм | Ø137 / 42 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE5AD0T-VPІT3F, DS-2CE5AD8T-VPІT3F, DS-2CD2722FWD-I (Z) (C), DS-2CD2742FWD-І (Z) (C), тощо |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 681 ₴

