
Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM25 Hikvision (10000000780)
225 ₴
- В наличии
- Код: 10000000780
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісна з камерами: DS-2CD6362F-І (C) (V), DS-2CD6332FWD-І (C) (V), DS-2CD63C2F-I (V) (C). Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 178x164x41 мм, вага 340 г Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісна з камерами: DS-2CD6362F-І (C) (V), DS-2CD6332FWD-І (C) (V), DS-2CD63C2F-I (V) (C). Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 178x164x41 мм, вага 340 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 340 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс., Країна виробник Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 4.5 кг, матеріал алюмінієвий сплав |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 178 / 164 / 41 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 178 х 164 х 41 мм |
| Розміри, мм | 178 / 164 / 41 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD6362F-І (C) (V), DS-2CD6332FWD-І (C) (V), DS-2CD63C2F-I (V) (C) |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴

