
Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM45 Hikvision (99-00003648)
1 232 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003648
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф140 х 40 мм, вага 237 г Розподільна коробка для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф140 х 40 мм, вага 237 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 237 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав, Розміри: Ø 140 × 40 мм, Вага: 237 г, Гарантія: 12 міс., Країна виробник: Китай, Колір: Білий |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 3 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø 140 / 40 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 140 х 140 х 40 мм |
| Розміри, мм | Ø 140 / 40 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 232 ₴

