
Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM46 Hikvision (99-00003001)
827 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003001
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Φ120 × 36.2 мм, вага 250 г Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Φ120 × 36.2 мм, вага 250 г.
DS-1280ZJ-DM46 - незамінний аксесуар для купольних камер з стельовим кріпленням. Сумісний з продукцією компанії Hikvision і призначений для правильного та акуратного монтажу відеообладнання. Комутаційна коробка складається з алюмінієвого корпусу, внутрішньої порожнини, виходів та кількох кріпильних елементів. Верхня частина боксу надійно прикручується до поверхні шурупами, а на нижню встановлюється відеокамера. Дроти та додаткові невеликі пристрої розміщуються в коробці, не плутаючись навколо камери та не піддаючись впливу пилу та вологи. Прокладка кабелю майже непомітна та максимально естетична. Вага, на яку розрахована DS-1280ZJ-DM46, значно перевищує середнє навантаження, яке створюється відеокамерами. А забарвлення кронштейна повністю відповідає їхньому фірмовому дизайну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 4.5 кг, матеріал алюмінієвий сплав |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Алюмінієвий корпус, кріпильні елементи |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Cплав алюмінію |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Для купольних камер, стельове кріплення |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø120 / 36.2 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 120 х 120 х 36.2 мм |
| Розміри, мм | Ø120 / 36.2 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 827 ₴

