
Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM8 Hikvision (99-00002683)
551 ₴
- В наличии
- Код: 99-00002683
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф127х35 мм, вага 210 г Розподільна коробка для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф127х35 мм, вага 210 г.
Матеріал з алюмінієвого сплаву з обробкою поверхні розпиленням, бічний вхід і нижній вхід, змінна нижня водонепроникна кришка і гайка сальника, водонепроникний дизайн.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 210 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 1 кг, Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав, Гарантія 12 міс., Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 1 кг |
| Особенности | Водонепроникний дизайн, бічний і нижній вхід, змінна нижня водонепроникна кришка, гайка сальника, обробка поверхні розпиленням |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø127 / 35 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 127 х 127 х 35 мм |
| Розміри, мм | Ø127 / 35 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 551 ₴

