
Комутаційна коробка DS-1280ZJ-S Hikvision (99-00001844)
1 232 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001844
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з більшістю купольних камер Hikvision. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф137х53х164 мм, вага 527 г Комутаційний бокс для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з більшістю купольних камер Hikvision. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф137х53х164 мм, вага 527 г.
Комутаційний бокс – універсальне рішення для монтажу камер та естетичного прокладання кабелю. DS-1280ZJ-S - це модель, сумісна з більшістю купольних відеокамер Hikvision. Пристосування одночасно виконує роль кронштейна та розподільчої коробки. Прикріплюється до рівної поверхні на стелі чи стіні. Корпус, відлитий з алюмінієвого сплаву, разом із гумовою прокладкою, забезпечує водонепроникність конструкції. Спеціально для встановлення камери передбачено ряд отворів на фронтальній частині. Є окремий вихід, через який прокладається провід. Усередині достатньо місця, щоб вмістити необхідну проводку. DS-1280ZJ-S акуратно виглядає, збігається за кольором та дизайном з основним пристроєм, тому в зборі все виглядає як одне ціле.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 527 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Сумісний з купольними камерами Hikvision |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | Ф137 мм |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | водонепроникний корпус, гумова прокладка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø137 / 53 / 164 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 137 х 53 х 164 мм |
| Розміри, мм | Ø137 / 53 / 164 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Універсальний |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 232 ₴

